Hizmetlerimiz

Lazer Markalama

Lazer markalama teknolojisini kullanarak, logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi, metal, plastik, folyo, pleksi glass, ahşap ve deri üzerine yüksek hızla, istenilen hassasiyette, görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markalayabilmekteyiz.

Lazer ışını ile kalıplarınıza istenilen hassasiyette, daha düşük maliyetle, diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede oyma işlemi yapabilir ve net sonuçlar alabiliriz. Bu yöntemi grafit malzemelerde de uygulayabiliriz.

Makine parkımızda bulunan lazer markalama sistemi ile otomotiv, makine, kalıp, elektronik, promosyon, medikal, mücevherat, tekstil aksesuarları, barkodlama ve etiketleme gibi birçok sektöre istenilen kapasitede, hızlı ve kesintisiz hizmet verilebilmekteyiz.

Malzemeler

Metal türevleri, plastik türevleri, folyo, ahşap, deri, granit, seramik ve cam.

Sektörler

Otomotiv, makine, kalıp, promosyon, tekstil aksesuarları, medikal, mücevharat, plastik üretim, metal üretim, elektronik, etiketleme ve barkodlama.

Lazer Etiket

Lazer markalama yöntemiyle yapılan etiketlerinizin kalıcılığı, takip edilebilirliği ve kalitesi fark yaratır düzeydedir.

Uygulamalar

Makine tanıtım, kalıp tanıtım, otomotiv, yönlendirme ve uyarı, barkod ve matrix kodlama ve kimliklendirme.

Malzemeler

Krom, alüminyum, folyo, plastik.

Lazer Pantograf

Lazer ışını ile malzemenize istenilen hassasiyette, daha düşük maliyetle, kısa sürede oyma işlemi yapabilir ve daha kaliteli sonuçlar elde edebiliriz. lazer ışınının yüzeyi konik açıyla erkek ya da dişi olarak oyması ve işlem yapılan bölgedeki yüzeyin temizliği, ürünün kalıptan daha kolay ayrılmasını sağlamaktadır.

Uygulama Alanları

Kalıp oyma işlemi, lokma oyma işlemi, tarih mühreleri yapımı, klişe yapımı ve erozyon işlemi.

Malzemeler

Kalıp çelikleri, alüminyum, grafit, kauçuk ve ahşap.